Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Rruges Bardhyl (ID B210206) Tirane

 • €300
Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Rruges Bardhyl (ID B210206) Tirane

Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B210206
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 77
 • m2
 • 2011
 • Year Built

Description

Tek Rruga Riza Cerova,prane Shkolles “4 Deshmoret” jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe 77 m2, kati i 3,pallat i ri 7-katesh, jepet bosh. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, korridori, ballkoni dhe tualeti. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te zhvilluara te Tiranes. Menyra e pageses ne fillim eshte muaji i pare qera dhe 2 muaj qera garanci!

Eshte i pershtatshem edhe per zyra!

Preferohen familjare!

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare!

Jepet me qera 300 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Medreseja, Rruga Bardhyl, Rruga Kongresi Manastirit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 1, 2022 at 1:35 pm
 • Property ID: B210206
 • Price: €300
 • Property Size: 77 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Year Built : 2011
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj