Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Spitalit Amerikan 2 (ID B21098) Tirane

 • €390
Spitali Amerikan 2, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Spitalit Amerikan 2 (ID B21098) Tirane

Spitali Amerikan 2, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
 • €390

Overview

Property ID: B21098
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2
 • 2020
 • Year Built

Description

Prane Spitalit Amerikan 2 jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2, kati 3, pallat i ri, termo-hidro izolim, fasade e ventiluar, me ashensor, i pa banuar me pare, i mobiluar ne menyre bashkekohore me cdo gje te re. Apartamenti organizohet nga sallloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimonilae, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te kerkuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 390 Euro|Muaj i diskutueshem.

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brryli, Farmacia 10, Fresku, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Rruga Bardhyl, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 25, 2022 at 3:01 pm
 • Property ID: B21098
 • Price: €390
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2020
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT