Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek 21 Dhjetori (ID B210157) Tirane

 • €500
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek 21 Dhjetori (ID B210157) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: B210157
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Tek Kompleksi Kontakt, ne 21 Dhjetori jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2,kati i 3, me ashensor,shtruar me Parket, ne proces mobilimi. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni dhe kuzhina bashke, dhoma e gjumit, 1 ballkon dhe 1 tualet.

Cmimi 500 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 17, 2022 at 8:14 am
 • Property ID: B210157
 • Price: €500
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj