Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek 21-Dhjetori (ID B210171) Tirane

 • €320
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek 21-Dhjetori (ID B210171) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
 • €320

Overview

Property ID: B210171
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 62
 • M2

Description

Tek 21-Dhjetori, tek Kompleksi Kontakt, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 62 m2, kati i 7, pallat i ri, me ashensor, bosh ( pa kundrabufe), me konidicioner, orientimi me diell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, ballkoni dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Jepet me qera 320 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 12, 2022 at 3:24 pm
 • Property ID: B210171
 • Price: €320
 • Property Size: 62 M2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 7

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT