Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek 21 Dhjetori (ID B21155) Tirane

 • €400
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek 21 Dhjetori (ID B21155) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B21155
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Prane 21-Dhjetorit, tek Shkolla Sabaudin Gabrani, jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2, kati 5 (i fundit), pallat egzistues, i mobiluar ne gjendje shume te mire. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode prane. Preferohet kontrate afatgjate.

Cmimi 400 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Kompleksi Kontakt / Magnet, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Tregu Cam, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 18, 2022 at 1:05 pm
 • Property ID: B21155
 • Price: €400
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT