Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Kompleksi Deliorgji (ID B210138) Tirane

 • €700
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Kompleksi Deliorgji (ID B210138) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: B210138
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 73
 • m2

Description

Prane Kompleksit Deliorgji jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 73 m2, kati i 2, pallati i ri, me ashensor , plotesisht e mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma e gjumit, korridori lidhes, ballkoni dhe tualeti.

Cmimi 700 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Globe, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Square 21, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 20, 2022 at 11:04 am
 • Property ID: B210138
 • Price: €700
 • Property Size: 73 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra