Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Eleonor (ID B210210)

 • €350
Rruga Rrapo Hekali, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Eleonor (ID B210210)

Rruga Rrapo Hekali, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B210210
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Tek Eleonor, ne rrugen Rrapo Hekali,prane Market Aldi jepet me qera apartament 1+1,me siperfaqe 80 m2,kati i 1, hyrje me vete (me dere kryesore te blinduar),me verande,me parket,pallat i ri,i mobiluar ne menyre bashkekohore,me kondicioner,me ballkon te mbyllur. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes bashke me ambinetin e gatimit, dhoma matrimoniale, koridori lidhes, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne zone me te preferuara dhe te frekuentuara te Tiranes, prane cdo fasiliteti te nevojshem. Kerkohet 1 muaj qera+2 muaj garanci.

Per me shume informacione kontaktoni Agjensine Imobiliare!

Jepet me qera 350 euro/ muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kodra e Diellit, Kristal Center, Rezidenca Kodra e Diellit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 13, 2022 at 4:14 pm
 • Property ID: B210210
 • Price: €350
 • Property Size: 80 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj