Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera apartament 1+1 tek Kompleksi Kontakt ( ID B210114)

 • €450
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Okazion

Jepet me qera apartament 1+1 tek Kompleksi Kontakt ( ID B210114)

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B210114
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65
 • m2
 • 2016
 • Year Built

Description

Tek 21 Dhjetori ne kompleksin Kontakt jepet aparatment 1+1 me qera ,  siperfaqe 56m2, kati 9, i sapo mobiluar ne menyre moderne  , me parket , kondicioner , orientimi me diell, ashensor , tualet, instalime elektrike dhe hidraulike te reja  ,

Jepet me qera 450 euro /muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Casa Italia, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Globe, Harry Fultz, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Laprake, Misto Mame, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 18, 2022 at 9:47 am
 • Property ID: B210114
 • Price: €450
 • Property Size: 65 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2016
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 9

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra