Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Komuna E Parisit (ID B210112) Tirane

 • €400
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Komuna E Parisit (ID B210112) Tirane

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B210112
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 60
 • m2

Description

Tek Komuna e Parisit jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2, kati 2, pallat i ri, ashensor, sistem ngrohje qendrore, kondicioner ne cdo dhome, i mobiluar, orjentimi me djell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes dhe ambjenti i gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode. Mundesi per te mare me qera garazhd 25 Euro|Muaj.

Cmimi 400 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Ish-Ekspozita, Kodra e Diellit, Kodra e Priftit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Petronini, Rezidenca Kodra e Diellit, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 17, 2022 at 11:19 am
 • Property ID: B210112
 • Price: €400
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra