Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Parlamenti (ID B210137) Tirane

 • €450
Parlamenti, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Parlamenti (ID B210137) Tirane

Parlamenti, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B210137
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 74
 • m2

Description

Tek Parlamenti prane gjimnazit ekonomik jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 73,5 m2, kati 1 banim, pallat i ri, me ashensor, sistem kapote, dritare dopioxham, orjentimi me djell, instalimet per sistem multisplit, depo, dhoma me parket, grila. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, depo dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode. I pershtatshem per banim ose per zyra.

Cmimi 450 Euro|Muaj (pa taksa)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Liceu Artistik, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Prane gjuheve te huaja, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Mihal Grameno, Rruga Mine Peza, Selvia, Shallvaret, Shkolla e Baletit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 19, 2022 at 4:07 pm
 • Property ID: B210137
 • Price: €450
 • Property Size: 74 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda