Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera apartament 1+1 Tek Rruga Fortuzi (ID B21142)

 • €315
Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera apartament 1+1 Tek Rruga Fortuzi (ID B21142)

Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €315

Overview

Property ID: B21142
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 56
 • m2

Description

Tek rruga Fortuzi jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe  56 m2, kati i pare teknik, pallat ekzsitues teper i mirembajrtur nga banoret, i mobiluar, mundesi parkimi ne zone si rezident. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes dhe ambjenti gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane si shkolla, markete, transporti urban, qendra shendetsore dhe cdo gje tjeter te nevojshme per nje jetese komode.

Cmimi 315 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Selvia
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 11, 2021 at 12:18 pm
 • Property ID: B21142
 • Price: €315
 • Property Size: 56 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda