Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Selvia (ID B21062) Tirane

 • €290
Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Selvia (ID B21062) Tirane

Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €290

Overview

Property ID: B21062
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 76
 • m2

Description

Afer Selvise prane rruges se Dibres  jepet me qera apartament  me siperfaqe 76 m2, pallat i ri, kati i trete banimi  , apartamenti eshte i mobiluar dhe eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, dhoma e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni.

Jepet me qera 290 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Farmacia 10, Qender, Rruga Dibres, Shkolla Kuqe, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 30, 2021 at 3:49 pm
 • Property ID: B21062
 • Price: €290
 • Property Size: 76 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra