Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Shkolla Bajram Curri (ID B21174) Tirane

 • €290
Shkolla Bajram Curri, Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Shkolla Bajram Curri (ID B21174) Tirane

Shkolla Bajram Curri, Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €290

Overview

Property ID: B21174
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 60
 • m2

Description

Ne rrugen Niko Avrami prane shkolles Bajram Curri jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2, kati 1, pallat ekzistues, i rikonstruktuar, i mobiluar, orjentimi me diell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 290 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Dajti, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 24, 2022 at 10:11 am
 • Property ID: B21174
 • Price: €290
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT