Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo (ID B2110) Tirane

 • €450
Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo (ID B2110) Tirane

Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B2110
 • Apartamente, Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 66
 • m2

Description

Tek Stadiumit Dinamo, prane Altarit, shume afer rruges kryesore  jepet me qera apartament 1+1 , ne pallat egzistues , kati i pare. Me siperfaqe te brendshme 66 m2 . Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma , nje ambjent te vecuar , 1 banjo. Apartamenti jepet me qera per biznese te ndryshme , si farmaci , zyra , klinika , agjensi , dhe cdo lloj tjeter aktiviteti biznesi.

Jepet me qera 450 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Kodra e Diellit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Sheshi Willson
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 30, 2021 at 11:35 am
 • Property ID: B2110
 • Price: €450
 • Property Size: 66 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi