Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Vasil Shanto (ID B210132) Tirane

 • €420
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Vasil Shanto (ID B210132) Tirane

Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €420

Overview

Property ID: B210132
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 86
 • m2

Description

Ne Vasil Shanto, prane Rruges Sali Butka, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 86 m2, kati i 6, pallat i ri , me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar dhe organizohet nga dhoma e ndenjes dhe kuzhina, dhoma e gjumit ,korridori lidhes ,1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti lirohet me 01.05.2022.

Cmimi 420 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Ish-Ekspozita, Kompleksi Delijorgji, Tirane e Re, UET, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 15, 2022 at 11:16 am
 • Property ID: B210132
 • Price: €420
 • Property Size: 86 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj