Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Mbrapa Ministrise se Drejtesise (ID B220174) Tirane

 • €340
Ministria e Drejtesise, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Mbrapa Ministrise se Drejtesise (ID B220174) Tirane

Ministria e Drejtesise, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €340

Overview

Property ID: B220174
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Tek rruga “Hamid Shijaku” , mbrapa Ministrise se Drejtesise jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 90 m2, kati i 4, pallat i ri, pa ashensor,i mobiluar. Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes dhe kuzhina, 2 dhoma gjumi, korridor lidhes,1 taualet.

Cmimi 340 Euro\Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Qender
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2022 at 1:47 pm
 • Property ID: B220174
 • Price: €340
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra