Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Astir (ID B220230) Tirane

 • €400
Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Astir (ID B220230) Tirane

Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B220230
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 94
 • m2

Description

Ne Astir, ne rrugen Loni Ligori, prane Viles L, jepet apartament me qera 2+1, me siperfaqe 94 m2, kati 8(i fundit), pallat i ri, me ashensor, kondicioner ne cdo dhome, orjentimi me diell, lvastovilie, mikrovale,ballkon i bollshem, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, ballkoni dhe tualeti.

Cmimi 400 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Dogana, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 1, 2022 at 11:07 am
 • Property ID: B220230
 • Price: €400
 • Property Size: 94 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 8

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda