Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Bllok ( ID B2201570) Tirane

 • €900
Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Bllok ( ID B2201570) Tirane

Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
 • €900

Overview

Property ID: B2201570
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 105
 • m2

Description

Tek Rruga “Sami Frasheri”ne Bllok jepet me qera Apartament 2+1+2 tualete, me siperfaqe 105 m2, kati i 6,pallat i ri, me ballkon. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi , 2 tualete, ne sallon ndenje dhe kuzhine dhe 1 ballkon i madhe. Vendodhja eshte lehtesisht e aksesueshme dhe prane me te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Cmimi 900 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 1, 2022 at 11:47 am
 • Property ID: B2201570
 • Price: €900
 • Property Size: 105 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra