Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Bllok (ID B22085) Tirane

 • €1,500
bllok
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Bllok (ID B22085) Tirane

bllok
 • €1,500

Overview

Property ID: B22085
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 125
 • m2

Description

Ne Bllok prane rruges  Ismail Qemali  jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 125 m2 , kati 5, ne pallat te ri me 2 ashensor . Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon ndenjeje , kuzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe ndodhet ne nje nga zonat me te lakmuara te Tiranes.

Jepet me qera 1500 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Gjergj Fishta, Libri Universitar, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 6, 2021 at 9:41 am
 • Property ID: B22085
 • Price: €1,500
 • Property Size: 125 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra