Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 ne Bllok (ID B22086) Tirane

 • €1,000
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 ne Bllok (ID B22086) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,000

Overview

Property ID: B22086
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 130
 • m2

Description

Ne Bllok, Rruga Brigada VIII, jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 130 m2  , kati i 11, pallat i ri, ashensor, , parket, kondicioner, spote dritash,  i mobiluar ne menyre moderne, sistem Chiller, termo dhe hidro izolim. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma matrimoniale, dhoma e femijeve, 2 tualete, 2 ballkone dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane.

Cmimi 1000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Garda, Libri Universitar, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Qender, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 7, 2021 at 11:48 am
 • Property ID: B22086
 • Price: €1,000
 • Property Size: 130 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra