Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Bllok (ID B22087) Tirane

 • €2,000
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Bllok (ID B22087) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,000

Overview

Property ID: B22087
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 160
 • m2

Description

Ne Bllok, jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 160 m2  , kati i 4, pallat i ri, ashensor, kondicioner, spote dritash,  i mobiluar ne menyre moderne, sistem chiller, termo dhe hidro izolim. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma matrimoniale, 3 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane.

Cmimi 2000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Garda, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 9, 2021 at 12:21 pm
 • Property ID: B22087
 • Price: €2,000
 • Property Size: 160 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra