Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 ne Bllok (ID B22155) Tirane

 • €650
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 ne Bllok (ID B22155) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €650

Overview

Property ID: B22155
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 95
 • m2

Description

Ne Bllok, prane shkolles 11-Janari,  jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 95 m2, kati 2, pallat egzistues, ballkon i madh, orjentimi lindje, 3 kondicioner, i mobiluar ne menyre moderne me cdo gje te re. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes, ballkoni dhe nje verande. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 650 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Liceu Artistik, Myslym Shyri, Qender, Sheshi Willson, Tregu Cam, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 29, 2022 at 8:13 am
 • Property ID: B22155
 • Price: €650
 • Property Size: 95 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT