Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Don Bosco (ID B22157) Tirane

 • €500
Don Bosco Tirane
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Don Bosco (ID B22157) Tirane

Don Bosco Tirane
 • €500

Overview

Property ID: B22157
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 86
 • m2

Description

Ne Don Bosco , prane Bar Artist jepet me qera apartament 2+1+ ballkon, kati 4, pallat ekzistues, me siperfaqe 86 m2. Apartamenti  eshte totalisht i rinovuar dhe i mobiluar ne menyre bashkohore dhe i pajisur me te gjitha elektroshteiaket e nevojshme.Banesa ka akses direkt me rrugen kryesore dhe eshte prane me te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Cmimi 500 Euro\Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Don Bosko, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Laprake
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 2, 2022 at 8:50 am
 • Property ID: B22157
 • Price: €500
 • Property Size: 86 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra