Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne Don Bosko (ID B221106) Tirane

 • €550
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1025, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne Don Bosko (ID B221106) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1025, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: B221106
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Ne Don Bosko ne Rrugen Foto Janku, prane Piazza Caffe, jepet me qera apartament 2+1, me 1 tualet, 1 ballkon, me siperfaqe  90 m2, pallat egzistues PA ASHENSOR, kati i 5(i fundit , me tarace te izoluar), me mobilim bashkekohor, ne gjendje shume te mire.

Kerkohet muaji i pare i qerase dhe 1 muaj garanci!

Per me teper infomacion Kontaktoni numrin e Agjensise Imobiliare!

Jepet me qera 550 euro/muaj

 • City Tiranë
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Laprake, Rruga Asim Vokshi, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 17, 2022 at 11:44 am
 • Property ID: B221106
 • Price: €550
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT