Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 ne Don Bosko (ID BV264) Tirane

 • €500
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 ne Don Bosko (ID BV264) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BV264
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 120
 • m2

Description

Ne Don Bosko, prane Vizion Plus, jepet me qera kati i trete i nje vile,  2+1 me siperfaqe 120 m2, hyrje e re, sistem kapote, sistem chiller, termo-hidro izolim, dhomat me parket, kondicioner, ballkon, e mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes + kuzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi, koridori lidhes dhe ballkoni . Ndodhet ne nje nga zonat me frekuentuara dhe te kerkuara te Tiranes.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 5, 2021 at 3:14 pm
 • Property ID: BV264
 • Price: €500
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi