Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Komuna e Parisit (ID B220172) Tirane

 • €450
Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Komuna e Parisit (ID B220172) Tirane

Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B220172
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Ne Komunen e Parisit, tek rruga Bill Klinton jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 120 m2, kati i 5, pallat i ri, me ashensor, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenje dhe kuzhina, 2 dhoma gjumi,1 korridor,2 tualete.

Cmimi 450 Euro\Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 9, 2022 at 4:17 pm
 • Property ID: B220172
 • Price: €450
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra