Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Myslym Shyr (ID B22186) Tirane

 • €450
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Myslym Shyr (ID B22186) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B22186
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 80
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri prane restorant Gjirokastra jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 80 m2, kati 5, pallat ekzistues, kati fundit, orjentimi me diell, parket, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.

Cmimi 450 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Fusha e Aviacionit, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Rruga Bogdanve, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 22, 2022 at 10:32 am
 • Property ID: B22186
 • Price: €450
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda