Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Per Zyra Tek Ministria e Jashtme(ID BZ233) Tirane

 • €500
Ministria e Jashtme, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Per Zyra Tek Ministria e Jashtme(ID BZ233) Tirane

Ministria e Jashtme, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BZ233
 • Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 145
 • m2

Description

Tek Ministria e jashtme, jepet me qera apartament 2+1 per zyra me siperfaqe 145 m2, kati i 8-te, pallat i ri me ashensor, bosh me k.bufe, kondicioner , ballkon i madh, totalisht i rikonstruktuar me hidrosanitare dhe elektrike te reja. Apartamenti organizohet nga 3 ambjente dhoma te medha ,koridori lidhes nje sallon ne te cilen vendoset k. bufe, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te qytetit me te gjitha fasilitetet prane.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on September 21, 2021 at 9:58 am
 • Property ID: BZ233
 • Price: €500
 • Property Size: 145 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT