Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 prane 21 Dhjetorit (ID B22091) Tirane

 • €375
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 prane 21 Dhjetorit (ID B22091) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €375

Overview

Property ID: B22091
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 84
 • m2

Description

Prane 21 Dhjeorit, Tek Kompleksi Magnet,  jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, kati i 6 , me siperfaqe 70 m2. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,  sallon ndenje, kuzhine, tualeti dhe ballkoni .Eshte i mobiluar ne  menyre moderne,me te githa elektroshtepiaket e nevojshme, sistem kapot, termo dhe hidro izolim. Apartamenti lirohet ne fund te Shtatorit.

Jepet me qera   375 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 13, 2021 at 12:57 pm
 • Property ID: B22091
 • Price: €375
 • Property Size: 84 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra