Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera apartament 2+1 pranë 21 Dhjetorit (ID B22093) Tiranë

 • €550
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera apartament 2+1 pranë 21 Dhjetorit (ID B22093) Tiranë

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: B22093
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 118
 • m2

Description

Pranë 21 Dhjetorit, jepet me qera apartament 2 + 1 në pallat të ri, me ashensor, kati 7, me sipërfaqe 118 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome martese dhe dhome per femije, sallon, kuzhine, 2 tualete. Eshtë e mobiluar në mënyrë moderne, me të gjitha pajisjet e nevojshme, sistemin e kapot, izolimin termo dhe hidroizolimit.

Jepet me qera 550 euro + 40 euro mirëmbajtje

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Don Bosko, Myslym Shyri, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 14, 2021 at 2:01 pm
 • Property ID: B22093
 • Price: €550
 • Property Size: 118 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra