Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane kopshtit Zoologjik (ID B220148) Tirane

 • €500
Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane kopshtit Zoologjik (ID B220148) Tirane

Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: B220148
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • m2

Description

Tek Kopshti Zoologjik, tek kompleksi Mateo, jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2, kati 1, pallat i ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, 2 tualete, koridori dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode prane. Ne cmim perfshihet edhe 1 post parkimi.

Cmimi 500 Euro|Muaj i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Rezidenca Kodra e Diellit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 19, 2022 at 11:00 am
 • Property ID: B220148
 • Price: €500
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT