Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera apartament 1+1 prane Martenitetit te Ri (ID B211198) Tirane

 • €400
MARTENITETI I RI
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet me qera apartament 1+1 prane Martenitetit te Ri (ID B211198) Tirane

MARTENITETI I RI
 • €400

Overview

Property ID: B211198
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Tek Marteniteti i Ri, prane shkolles Kushtrimi i Lirise, jepet me qera apartament 1+1, tualet, ballkon, me siperfaqe 70 m2, kati i 4, pallat egzistues, i mobiluar. G.T.

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare, i fundit dhe nje muaj garanci

Jepet me qera 400 euro/muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Kompleksi Grand, Rruga Bardhyl, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik

Details

Updated on November 20, 2023 at 3:36 pm
 • Property ID: B211198
 • Price: €400
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: B221180

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT