Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Qendres (ID B22137) Tirane

 • €800
Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Qendres (ID B22137) Tirane

Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: B22137
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 95
 • m2

Description

Ne Qender. rruga Bardhok Biba jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 95 m2, kati 1, pallat egzistues, i mobiluar ne menyre moderne me cdo gje te re. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes. kuzhine, dhoma matrimoniale e ciftit, tualeti dhe koridori lidhes. Elektroshtepiake Franke, kondicionim me Inverter 3+ Parket Druri i cilesise se pare Gjerman, Tualet me Ngrohje pllakash qendrore.  Disponon parkim privat. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe kerkuara te qytetit me te gjitha fasilitetet prane si markete, farmaci, qendra shendetsore, transport urban etj. Lirohet ne Dhjetor.

Cmimi 800 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Hoxha Tahsim, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 25, 2021 at 3:31 pm
 • Property ID: B22137
 • Price: €800
 • Property Size: 95 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT