Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane QSUT (ID B220188) Tirane

 • €470
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane QSUT (ID B220188) Tirane

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €470

Overview

Property ID: B220188
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 101
 • m2

Description

Prane QSUT ne rrugen Kongresi i Manastirit jepet me qera apartament 2+1+2 tualete+2 ballkone me siperfaqe 101 m2, kati 4, pallat i ri(2022), sistem kapote, termo-hidro izolim, me ashensor, orjentimi me djell, parket, e mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matirmoniale, dhoma dytesore e gjumit, 2 tualet, koridori lidhes dhe 2 ballkonet. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Cmimi 470 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Allias, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Tefta Tashko Koci, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku, Zona Industriale
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on June 2, 2022 at 4:06 pm
 • Property ID: B220188
 • Price: €470
 • Property Size: 101 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra