Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 prane TEG (ID BV2102 ) Tirane

 • €1,150
TEG - Tirana East Gate, Km 5, SH3, Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 prane TEG (ID BV2102 ) Tirane

TEG - Tirana East Gate, Km 5, SH3, Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
 • €1,150

Overview

 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
 • m2

Description

Tek TEG, ne Autostraden Tirane-Elbasan, ne Rezidencen Secret Garden, ne nje prej komplekseve me te bukura te vilave, jepet me qera hyrje  2+1+2 tualete+ 2 ballkone, me siperfaqe 110 m2, kati i 2,vile e re. Hyrja organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, 2 dhome gjumi, korridori lidhes, 2 ballkone dhe 2 tualete, me mobilim te ri.

Jepet me qera 1150 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 27, 2022 at 2:26 pm
 • Price: €1,150
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT