Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Vizion Plus (ID B22081) Tirane

 • €350
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Vizion Plus (ID B22081) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B22081
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Tek rruga Don Bosko prane Vizion Plus jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 80 m2, kati 6, pallat i ri, me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, parket, ballkon. Apartamenti organizohet nga ssaloni i ndenjes, dhoma matrimoniale, dhoma e femijeve, koridori lidhes, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit me te gjitha fasilitetet prane si spitale, klinika dentare, markete etj.

Cmimi 350 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brraka, Bulevardi Zogu i Pare, Dogana, Don Bosko, Kompleksi Fior di Bosko, Kompleksi Usluga, Laprake, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 5, 2021 at 1:23 pm
 • Property ID: B22081
 • Price: €350
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda