Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek 21-Dhjetori (ID B220137) Tirane

 • €400
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek 21-Dhjetori (ID B220137) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B220137
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 80
 • m2

Description

Tek 21-Dhjetori jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 80 m2, kati 6, pallat i ri, me ashensor, termo-hidro izolim, sistem kapote, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, parket, hidrosanitare in caso, mundesi parkimi ne zone. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete komode prane.

Cmimi 400 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Rruga Bogdanve, Rruga e Kavajës, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 5, 2022 at 9:12 am
 • Property ID: B220137
 • Price: €400
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda