Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek 21-Dhjetori (ID B220144) Tirane

 • €530
21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek 21-Dhjetori (ID B220144) Tirane

21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €530

Overview

Property ID: B220144
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 80
 • m2

Description

Tek 21-Dhjetori jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 80 m2, kati 1 banim, pallat relativisht i ri, me ashensor, parket, kondicioner ne cdo dhome, dritare dopio xham, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 530 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Brenda Unazes se Vogel, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 9, 2022 at 7:19 am
 • Property ID: B220144
 • Price: €530
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda