Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament/Zyre 2+1 tek 21 Dhjetori (ID B220207)

 • €500
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament/Zyre 2+1 tek 21 Dhjetori (ID B220207)

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: B220207
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 92
 • M2

Description

Tek 21-Dhjetori, tek Kompleks Kontakt, jepet me qera apartament/zyre 2+1, me siperfaqe 92 m2, kati i 5, pallat i ri, bosh e pa mobiluar (mund te vendoset k.bufe nese apartamenti merret per banim).  Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit koridori lidhes, 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i pershtatshem edhe per zyra.

Cmimi 500 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 30, 2022 at 7:54 am
 • Property ID: B220207
 • Price: €500
 • Property Size: 92 M2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra