Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Apartament 2+1 tek 21- Dhjetori (ID B220254)

 • €450
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Apartament 2+1 tek 21- Dhjetori (ID B220254)

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B220254
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 98
 • m2

Description

Tek 21-Dhjetori, ne rrugen Kongresi i Lushnjes, tek Market Spar, jepet me qera apartament 2+1+2 tualete, me siperfaqe 85 m2, kati i 5, pallat i ri (i vitit 2001), pa ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, koridori lidhes, 2 tualete dhe ballkoni.

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare!

Jepet me qera 450 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Square 21, Rruga e Kavajës, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 26, 2022 at 11:12 am
 • Property ID: B220254
 • Price: €450
 • Property Size: 98 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT