Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Apartament 2+1 prane 21-Dhjetorit (ID B220270)

 • €400
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Apartament 2+1 prane 21-Dhjetorit (ID B220270)

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B220270
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Tek 21-Dhjetori, prane Kompleksit Magnet, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 70 m2, kati 1 i pallatit, pallat i ri, i mobiluar, me kondicioner . Organizohet nga salloni i ndenjes-kuzhina, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, koridori lidhes, tualeti dhe ballkoni.

Jepet me qera 400 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Fior di Bosko, Rruga e Kavajës, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 15, 2022 at 2:45 pm
 • Property ID: B220270
 • Price: €400
 • Property Size: 70 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT