Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek 21-Dhjetori (ID B22145) Tirane

 • €390
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek 21-Dhjetori (ID B22145) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €390

Overview

Property ID: B22145
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 78
 • m2

Description

Tek 21-Dhjetori, prane Hotel Mondial, jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 78 m2, kati 3, pallat egzistues, i mobiluar, ne gjendje shume te mire. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridori, tualeti dhe ballkoni orientimi me diell, me sistem kondicionimi. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete komode si psh Shkolla, Markete, Transport Urban, Qendra Shendetsore etj.

Cmimi 390 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Kontakt / Magnet, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 25, 2022 at 1:54 pm
 • Property ID: B22145
 • Price: €390
 • Property Size: 78 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT