Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 tek Marteniteti i Ri (ID B220176) Tirane

 • €400
Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 tek Marteniteti i Ri (ID B220176) Tirane

Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B220176
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • m2

Description

Tek Bulevardi Bajram Curri, prane Martenitetit te ri, jepet me qera apartament , me siperfaqe 100 m2, 2+1+2 tualete+ 2 ballkone , kati i 3, pallat i ri, me ashensor, kondicioner, orientimi me diell, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, 2 tualete, 2 ballkone dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 400 Euro|Muaj  (cmimi eshte i disktueshem ne varesi te kontrates)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Rruga Bardhyl, Rruga e Elbasanit, Rruga Kongresi Manastirit, Selvia, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 18, 2022 at 12:40 pm
 • Property ID: B220176
 • Price: €400
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT