Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Fiori Di Bosko (ID B21065) Tirane

 • €370
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Fiori Di Bosko (ID B21065) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €370

Overview

Property ID: B21065
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Tek kompleksi Fiori Di Bosko prane rruges Don Bosko jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 80 m2, kati i 2, pallat i ri, me ashensore, ballkon, tualet, parket, fasade xhami, bosh i pa mobiluar, sistem kapot, termo dhe hidro izolim, izolim akustik, dritare dopio xham, me pamje nga brenda kompleksit, orientimi me djell. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, dhoma e gjumit matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te Tiranes me ndertime cilesore dhe ka cdo fasilitet te nevojshem afer. E pershtatshme per banim, klinika, laboratore, qendra masazhi, zyra etj.

Cmimi 370 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi Zogu i Pare, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Kompleksi Panorama, Kompleksi Usluga, Laprake, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Durrësit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 9, 2021 at 1:32 pm
 • Property ID: B21065
 • Price: €370
 • Property Size: 80 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda