Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Irfan Tomini (ID B22146) Tirane

 • €450
Rruga Irfan Tomini, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Irfan Tomini (ID B22146) Tirane

Rruga Irfan Tomini, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B22146
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 70
 • m2

Description

Tek rruga Irfan Tomini jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 70 m2, kati 3, pallat ekzistues, i rikonstruktuar, orjentimi me djell, dhomat me parket, tualeti me dritare, dritare dopio xham, kondicioner, lavastovilje, mundesi parkimi ne lagje. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni(i mbyllur me vetrade). Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte per te banuar dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 450 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Bulevardi Bajram Curri, Ish Nisharaku, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Liqeni i Thatë, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Selitë, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 8, 2022 at 2:25 pm
 • Property ID: B22146
 • Price: €450
 • Property Size: 70 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda