Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament/Zyre 2+1 tek Ish-Fusha Aviacionit (ID B220183) Tirane

 • €550
Rruga Ndre Mjeda, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament/Zyre 2+1 tek Ish-Fusha Aviacionit (ID B220183) Tirane

Rruga Ndre Mjeda, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: B220183
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 111
 • m2

Description

Tek Ish-Fusha e Aviacionit, Ne Rrugen Ndre Mjeda, prane Kompleksit Kontakt, jepet me qera apartament 2+1+1 ballkon, me siperfaqe 111 m2, kati i 6, pallat i ri (i vitit 2022) me ashensor.  Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, 2 dhome gjumi, korridori lidhes, 1 ballkon dhe 1 tualet, me mobilim te ri (dhomat e gjumit do te mobilohen sipas preferences se klientit). Apartamenti eshte i pershtatshem edhe per zyra.  Kerkohen 3 muaj parapagim.

Jepet me qera 550 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Globe, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Kavajës, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 26, 2022 at 10:54 am
 • Property ID: B220183
 • Price: €550
 • Property Size: 111 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT