Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Jordan Misja (ID B220156) Tirane

 • €600
Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Jordan Misja (ID B220156) Tirane

Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B220156
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 104
 • m2

Description

Tek “Kompleksi Marga” prane rruges “Jordan Misja “, jepet me qera super apartament modern, ne katin e 9, me siperfaqe 104 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje plus kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 korridor, 1 ballkon , te perfshire ne cmim ka dhe nje post parkimi.Mobilimi eshte bashkohore dhe i pabanuar me perpara,Banesa ka dalje ne Bulevard te Ri dhe akses te shpejte ne Unaze te Madhe dhe Unaze te Vogel.

Cmimi 600 Euro\muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Kompleksi Panorama, Rruga Asim Vokshi, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 1, 2022 at 9:17 am
 • Property ID: B220156
 • Price: €600
 • Property Size: 104 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 9

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj