Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Komleksi Kodra E Diellit 1 (ID B220102) Tirane

 • €600
Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Komleksi Kodra E Diellit 1 (ID B220102) Tirane

Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B220102
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 115
 • m2

Description

Tek kompleksi Kodra e Diellit 1  jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 115m2  , kati ipare, pallat i ri, , ballkon, parket, kondicioner, tavan i varur, spote dritash,  i mobiluar ne menyre bashkekohore, fasade e ventiluar, sistem Chiller, termo dhe hidro izolim. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma matrimoniale, dhoma e femijeve dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane.S.

Cmimi 600 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kodra e Diellit, Rezidenca Kodra e Diellit, Selitë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 20, 2021 at 9:07 am
 • Property ID: B220102
 • Price: €600
 • Property Size: 115 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra