Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Komleksi Kodra e Diellit 2 (ID B22080) Tirane

 • €850
Kodra e Diellit 2, Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Komleksi Kodra e Diellit 2 (ID B22080) Tirane

Kodra e Diellit 2, Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €850

Overview

Property ID: B22080
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 126
 • m2

Description

Tek kompleksi Kodra e Diellit 2  jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 126m2  , kati i dyte, pallat i ri, ashensor, ballkon, parket, kondicioner, tavan i varur, spote dritash,  i mobiluar ne menyre bashkekohore, fasade e ventiluar, sistem Chiller, termo dhe hidro izolim. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma matrimoniale, dhoma e femijeve dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane.

Cmimi 850 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Rezidenca Kodra e Diellit, Selitë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 3, 2021 at 2:39 pm
 • Property ID: B22080
 • Price: €850
 • Property Size: 126 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra