Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kompleksi “Arlis”(ID B220210) Tirane

 • €600
Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kompleksi “Arlis”(ID B220210) Tirane

Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B220210
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 106
 • m2

Description

Prane Farmacise 10, ne rrugen e Dibres tek Kompleksi “Arlis” jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 106 m2, kati i 9, pallat i ri, me ashensor, me parket. i pa mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti dhe ballkoni.Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Jepet me qera  600 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farmacia 10, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Rruga Dibres
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 4, 2022 at 8:42 am
 • Property ID: B220210
 • Price: €600
 • Property Size: 106 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 9

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra